Kalendarz zajęć (Premium Fitness&Gym Słupsk)

Wyczyść filtry »
« Marzec »
« 25 do 31-03-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
50 min

PREMIUM PUMP Będzie ogień!

Kasia Papoń

Strefa fitness

 
50 min

SQUATS & STRETCH Spalaj i rzeźb!

Kasia Papoń

Strefa fitness

 
50 min

TBC Całkowicie nowe ciało

Kasia Papoń

Strefa fitness

   
09:00          
50 min

PREMIUM PUMP Będzie ogień!

Monika Talewska

Strefa fitness

 
10:00  
50 min

PILATES & STRETCH Odpręż się

Kasia Żywica

 
50 min

PILATES & STRETCH Odpręż się

Kasia Żywica

Strefa fitness

 
50 min

FIT BALL Łap równowagę… na piłce! Poczuj moc relaksu!

Kasia Żywica

Strefa fitness

50 min

INDOOR CYCLING Schudnij !

Piotr Grzebieniak

Strefa fitness

12:00            
50 min

JOGA Coś dla ciała i ducha

Ewa Ostrowska

Strefa fitness

17:00
50 min

SQUATS & STRETCH Spalaj i rzeźb!

Kasia Żywica

Strefa fitness

50 min

ABT super brzuch i pupa!

Monika Talewska

Strefa fitness

50 min

FIT BALL Łap równowagę… na piłce! Poczuj moc relaksu!

Kasia Żywica

Strefa fitness

50 min

INDOOR CYCLING Schudnij !

Piotr Grzebieniak

Strefa fitness

50 min

ABT super brzuch i pupa!

Agata Gałka

Strefa fitness

   
18:00
50 min

INDOOR CYCLING Schudnij !

Piotr Grzebieniak

Strefa fitness

50 min

PREMIUM PUMP Będzie ogień!

Monika Talewska

Strefa fitness

50 min

STEP Krok za krokiem do wymarzonej sylwetki

Kasia Żywica

Strefa fitness

50 min

TBC Całkowicie nowe ciało

Agnieszka Grzenkowicz

Strefa fitness

50 min

ZUUMBA Przetańczyć cały dzień !

Wioletta Burzyńska

Strefa fitness

50 min

JOGA Coś dla ciała i ducha

Damian Matejczuk

Strefa fitness

 
         
50 min

POWER FUNCTIONAL - BRAMA

Damian Dąbrowski

Strefa funkcjonalna

19:00
50 min

FIT DANCE Tańcz i kształtuj mięśnie !

Kasia Gralak

Strefa fitness

50 min

INDOOR CYCLING Schudnij !

Monika Talewska

Strefa fitness

50 min

ZUUMBA Przetańczyć cały dzień !

Wioletta Burzyńska

Strefa fitness

50 min

INTERWAŁ Czas na konkretny trening!

Agnieszka Grzenkowicz

Strefa fitness

50 min

PREMIUM PUMP Będzie ogień!

Agata Gałka

Strefa fitness

   
19:30
50 min

POWER FUNCTIONAL - BRAMA

Damian Dąbrowski

Strefa funkcjonalna

 
50 min

POWER FUNCTIONAL - BRAMA

Damian Dąbrowski

Strefa funkcjonalna

 
50 min

POWER FUNCTIONAL - BRAMA

Damian Dąbrowski

Strefa funkcjonalna

   
20:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP Wyprostuj się!

Agata Gałka

Strefa fitness

50 min

STEP Krok za krokiem do wymarzonej sylwetki

Kasia Żywica

Strefa fitness

50 min

INDOOR CYCLING Schudnij !

Piotr Grzebieniak

Strefa fitness

50 min

JOGA Coś dla ciała i ducha

Ewa Ostrowska

Strefa fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP Wyprostuj się!

Agata Gałka

Strefa fitness

   
← →